ماجرای برخورد فیزیکی در دانشگاه آزاد در حال پیگیری است/ آن طور که شایسته باشد با موضوع برخورد می‌کنیم

موضوع حراست دانشگاه آزاد در حال پیگیری است/ آنطور که شایسته است با موضوع برخورد فیزیکی دانشگاه ‌‌آزاد برخورد می‌کنیمبه گزارش سرویس خبر تفریحی و لینک شارژ به نقل از خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هفته گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که درگیری فیزیکی یکی از دانشجویان با مأمور حراست دانشگاه‌‌‌ آزاد اسلامی واحد تهران شمال را نشان می‌داد، به دنبال این موضوع چند تن از مسئولان دانشگاه آزاد از جمله مدیر کل حراست این دانشگاه به فیلم منتشر شده واکنش‌ نشان دادند. بیشتر بخوانید: ماجرای برخورد فیزیکى مامور حراست دانشگاه آزاد با یکى از دانشجویان چه بود؟ + فیلم

علی اکبر ولایتی رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  در واکنش به این موضوع گفت: پیگیری‌ها ادامه دارد و کارهای لازم انجام شده است.

رئیس هیئت امنا و هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه نتیجه این پیگیری به زودی اعلام خواهد شد، گفت: ان شاء الله زمانی که نتیجه به ما اعلام شود،  آن طور که شایسته باشد با این موضوع برخورد خواهیم کرد.